Esse’de Popcorn Sezonu Açıldı!

2002 yılından bu yana ev ürünleri perakendesinde uzman mağazacılığın lider markalarından olan ve mağazalarında kendi markalarının yanı sıra dünyaca ünlü markaları tüketicilerle buluşturan Esse, kış günlerinin keyfini evinde geçirmeyi tercih edenler için popcorn temalı ürünler hazırladı. Akşamlarını evde heyecanlı bir film ya da en sevdiği diziyi izleyerek geçirecekler için ekranların vazgeçilmez lezzeti popcorn, Esse ile her an hazır ve her zaman taze…

Ev ürünleri perakendesinde uzman mağazacılığın lider markalarından olan Esse, uzun kış gecelerinde evde sinema ya da dizi keyfi yapanlar için özel bir popcorn serisi hazırladı. Ekran karşısında taze ve sıcak bir keyif için özel popcorn tencereleri Essenso Zippy ve Whirley, akşamları evde geçirmeyi planlayan film tutkunlarını Esse mağazalarında bekliyor.

Alüminyum gövdesi ve yapışmaz iç yüzeyiyle kullanımı çok rahat ve temiz olan 99 TL’lik satış fiyatına sahip Zippy, patentli karıştırma mekanizmasıyla da son mısır tanesine kadar aynı lezzetin garantisini veriyor. Mısır patlatma işlemi sırasında tencere içinin görünmesini sağlayan cam kapak ve malzeme eklemeyi kolaylaştıran silikon kapaklı delik ile zahmetsiz popcorn keyfi artık her mutfakta mümkün. Essenso Zippy ile birlikte gelen tarif kitapçığı da birbirinden farklı popcorn lezzetlerini denemek isteyenlere yol gösteriyor. Essenso Zippy bulaşık makinesinde yıkanabilmesiyle de ayrı bir rahatlık sunuyor.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Esse mağazalarında satışa sunulan bir diğer popcorn sihirbazı ise 79 TL’lik satış fiyatına sahip Whirley. Nostaljik tasarımı ve paslanmaz çelik gövdesiyle patlatma işlemi sırasında kapağı açmadan karıştırma rahatlığı sunan Whirley popcorn tenceresi de özel tariflerle kış gecelerine farklı lezzetler katacak.

Essenso Zippy-2 - 99 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


3 × 5 =